توافقنامه کاربر

..


توافق نامه کاربر

.. 1- ایرانیستا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است، تحت هیچ شرایطی به صفحاتی که قوانین ایران را نقض کنند خدمات ارایه نخواهد کرد و در صورت مشاهده بلافاصله اکانت از ایرانیستا حذف خواهد شد.

۲- ایرانیستا گروه نرم افزاری جدایی از اینستاگرام است به همین دلیل هیچ مسئولیتی در قبال تصمیمات و سیاست گزاری های اینستاگرام نمی پذیرد.

۳- اینستاگرام استفاده از ربات را مورد قبول نمی داند، ایرانیستا هیچ مسئولیتی نسبت به بسته شدن اکانت ها قبول نمی کند اگرچه که ایرانیستا بیش از ۲ سال فعالیت موردی مشاهده نکرده است.

۴- اینستاگرام ممکن است به دلیل محتوایی که در اکانتتان منتشر می کنید، اکانتتان را مسدود نماید و این مورد هیچ ارتباطی به استفاده از ربات نخواهد داشت.

۵- ایرانیستا توسط متخصصین تست نفوذ شده و ایمن می باشد، امکان هک شدن اکانت ها در ایرانیستا وجود ندارد، برای بالابردن امنیت خود همیشه از آنتی ویروس و رمز های ایمن و سخت استفاده کنید، مسئولیت نگهداری از رمز عبور شما بر عهده خودتان می باشد.

۶- کاربر ملزم به رعایت قوانین و توصیه های امنیتی داخل سایت از قبیل سرعت مناسب اکانت اینستاگرام، عدم فعالیت در اکانت در زمان فعالیت ربات می باشد.

7- درصورت عدم تمایل کاربر برای ادامه فعالیت ربات ، هیچ گونه مبلغی از طرف ایرانیستا عودت نخواهد شد به این دلیل که ایرانیستا برای هر اکانت، یک آی پی اختصاصی تحویل میدهد و پرداخت شما صرف هزینه های ای پی و سرور خواهد شد.

* استفاده از ایرانیستا به منزله‌‌ی قبول قوانین می باشد.

* در صورت بروز مشکل از سمت اینستاگرام کنار شما خواهیم بود ولی بدیهی است هیچ مسئولیتی نسبت به تصمیمات اینستاگرام قبول نخواهیم کرد